KizoOstatni Taniec Tour

Sobota 09.07 21:00
Scena plenerowa AreNa Lato

Kizo

9 lipca 2022 r. (sobota)

AreNa Lato przy TAURON Arenie Kraków

L2L oraz Flawless Agencja z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kizo, promujący jego najnowszy album “Ostatni Taniec“. Występ odbędzie się już w sobotę 09.07.2022 w plenerze – na scenie AreNa Lato przy TAURON Arenie Kraków. To lato zapowiada się niesamowicie dzięki nowym bangerom od Kizownika, bądźcie tam z nami!

Kizo to polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Członek zespołu Chillwagon. W jego dyskografii znajdziemy albumy: Ortalion (2018), Czempion (2018), Pegaz (2019) czy Posejdon (2020), ale trzeba wymienić jeszcze dwa wydawnictwa! W 2021 pojawił się album “Jeszcze pięć minut” – to zróżnicowany materiał, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł nawiązuje do stylu życia artysty. Kizo ma wytatuowane na kolanie “Jeszcze pięć minut” – hasło, które towarzyszy mu na każdej imprezie. Na lato 2022 został zapowiedziany nowy album Kizo czyli „Ostatni Taniec”, który jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej tanecznie i reggaetonowo. Czekamy z niecierpliwością na materiał!
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi na miejsce koncertu, nie jest on tożsamy ze startem wydarzenia.
Organizator: Agencja L2L
Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata